Kapiten Dušan Tadić ljut na selektora: Lider sam tima, trebalo je da počnem utakmicu!
Share the post "Kapiten Dušan Tadić ljut na selektora: Lider sam tima, trebalo je da počnem utakmicu!"
Gnev posle minimalnog poraza ili činjenoca da nije počeo utakmicu sa Engleskom, mogli bi da budu dva razloga bzbog kojih je Dušan Tadić, kapiten našeg nacionalnog tima, bio neraspoložen. Videlo se to posle svake njegove reči u izjavi za medije.
–Mislim da su nam se Englezi nudili od početka pa do kraja. Mislim da smo ih imali, da nam je malo falilo. To je prava reč, nudili su nam se. Ostaje žal – započeo je Tadić, pa dodao:
– Iskreno, teško prihvatio odluku da ne počnem jednu ovakvu utakmicu. Kapiten sam ove ekipe, lider na terenu… – počeo je Tadić. – Mislim da sam najbolji igrač ovog tima bez lažne skromnosti. Zao i mislim da sam trebao da počnem.
Zastao je rekorder po broju mečeva u dresu sa državnim grbom i nastavi:
– Mogao bih mnogo više da uradim da sam igrao 90 minuta. Pričao sam sa selektorom, ništa sporno… Ako on želi da Dušan Tadić igra 30 minuta, ja ću da igram. Poštujem svaku odluku – vidno neraspoložen poručio je Tadić.
