7. jun 2026.

I definitivno je potvrđeno da je marko Poletanović, ponovo član Vojvodine. Ono što su iz „Stare dame“ srpskog fudbala najavili nedavno, obistinilo se, Ali, to nije kraj angažovanju pojalanja. Na „Karađorđu“ se čekuju nova imena.

 

Sada je glavna preokupacija čelnika „lala“ angažovanje dvojice fudbalera koji su igrali u Belgiji u prethodnoj sezoni.

 

Dres sa grbom Vojvodine mogli bi da zaduže  Aleksandr Filin, štoperu Eupena i Šiom Homa, ofanzivnom vezisti iz Briža. Filin ima Pasoš Rusije, ali i ukrajinski, dok je Homa iz Japana. Obojici ističu ugovori i to je olakšavajuća okolnost po novosadske crveno-bele za realizaciju eventualnih transfera.

 

Vojvodina je počela pripreme, pa se očekuje da u narednim dana trener Bandović ispred sebe ima koliko-toliko jasniju sliku kada je o igračima na koje će moći da računanna dva fronta u domaćim takmičenjima, alii za uzlazak na evrpsku scenu.

 

Pored Poletanovića u Vojvodinu stigli Butean i Veličković.

 

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *