Goran Stevanović izveo „čarapane“ na prvi trening
Predvođeni novim šefom stručnog štaba Goranom Stevanovićem, fuddaleri kruševačkog Napretka počeli su pripreme za naredno prvenstvo. Popularni „Plavi“ nekadašnji as Partizana i iskusni stručnjak, izvršio je prozivku i prvotimcima saopštio plan i program rada u narednom periodu.
Kao što običaj nalaže, igrače i stručni štab pre izlaska na prvi trening, pozdravilo je i klupsko rukovodstvo, predsednik Miloš Nenezić sa saradnicima.
Prvom skupu prisustvovala su 23 igrača, ali je već sada jasno da će u narednih nekoliko dana doći i nekoliko novajlija. Kruševljani će pod Bagdalom ostati do 27. juna za kada je planiran odlazak u staru bazu Moravske Teplice. Boravak u Sloveniji planiran je do 8. jula, a do tada će ekipa odigrati i nekoliko kontrolnih utakmica.
Napredak će na otvaranju novog šampionata u okviru 1. kola na svom stadionu da dočeka Partizan.
