Nebojša Čović najavio: Biće još pojačanja u Zvezdi!
Košarkaška javnost, a posebno pristalice Crvene zvezde, sa posebnom pažnjom prate dešavanja u osvajaču triple krune u prethodnoj sezoni. O tome šta može da se dogodi u narednom periodu, možda u danima koji slede, pričao je i Nebojša Čović, prvi čovek kluba sa Malog Kalemgdana, gostujući na jednoj televiziji.
– Radimo polako, ali i dobro. Uostalom, angažoali smo nekoliko novih igrača i očekujemo da budu prava pojačanja za naš tim. Posledni na tom spisku je Kodi Miler Mekintajer, u prethodnoj sezoni najbolji asistent Evrolige – rekao je u etar Čović.
Ako suditi na osnovu najave prvog čoveka crvebo-belih, prelazni rok nije završen.
– Pratimo rad trenera Sveropulosa, oko sastavljanja tima za narednu sezonu. Možda angažujemo još jednog-dva nova igrača. Videćemo, biće to dobro – dodao je Nebojša Čović.
Podsetimo dres Crvene zvezde ovog leta su zadužili Nikola Kalinić, Majk Daum, Kodi Miler-Mekintajer, Uroš Plavšić i Ajzea Kenan.
U slučaju još nekog potpisa, osvajač ABA lige, nacionalnog kupa i KSL sigurno bi igrao značajnu ulogu na svim frontovima u narednoj sezoni.
