7. jun 2026.

Provereni košarkaš ponovo u crno-belom dresu Foto: Starsport

Bek koji je igrao za crno-bele tokom priprema pred novu sezonu, ponovo je zadužio dres Partizana. Dvejn Vašington imao je obavezu prema Šarlotu, tako da je morao da se vrati u Ameriku, jer je bio deo trejda između pomenutog kluba, Njujorka i Minesote. Pošto je znao da neće dobiti ugovor, bio je spreman za povratak u Partizan, što se na kraju i desilo.

Dvejn Vašington priključio se ekipi Partizana u Madridu, gde se četa trenera Željka Obradovića nalazi i gde će odigrati večeras od 20.45 sati utakmicu sa Realom u Evroligi.

Sa pravne strane Dvejn Vašington još nije igrač Partizana, tako da večeras nema pravo igranja. Prema informacijama iz kluba papirologija bi trebalo da bude rešena u narednih nekoliko dana i Amerikanac rođen u Nemačkoj, ponovo će zadužiti crno-beli dres.

Dvejn Vašington napustio je Partizan 2.oktobra, a poslednja utakmica u dresu viceprvaka regionalne ABA lige bila mu je protiv Spartaka u Subotici.

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *